Stronę odwiedziły 1214 osoby

Chemia wody

Intensywne prace badawczo-rozwojowe są wielkim wyzwaniem szczególnie dla średnich przedsiębiorstw, wielką szansą otwierającą przyszłość i gwarantujące trwałą konkurencyjność. To kredo przyświeca kierownictwu naszej firmy już od wielu lat, a nasze sukcesy potwierdzają jego słuszność. W wielkim przemyśle reagujemy szybciej niż nasi konkurenci i w tym widzimy wielką szansę. Do tego jest przygotowana nasza struktura i wyposażenie kapitałowe, a aspekty innowacyjne sprzedajemy tak szybko, jak brzęczący pieniądz. Dlatego szybko wprowadzamy praktyczny i handlowy postęp i rozwój. Przez systematyczny, dalszy rozwój naszych produktów i technologii postępowania możemy kompensować średnio i długoterminowe wahania koniunktury oraz zdobywać nowe rynki. Nasza praca badawcza i rozwojowa odbywa się oczywiście we własnych, dobrze wyposażonych laboratoriach.

Idealne metody kondycjonowania wody to takie, w których nie wprowadza się dodatkowych środków chemicznych. Niestety całkiem bez chemii jest to niemożliwe, ale można to zrobić przyjaźnie dla środowiska i z większymi korzyściami. Dlatego też nasz zespół pracuje nad nowymi, efektywnymi i tańszymi preparatami dla uzdatniania wody. W naszej ofercie preparaty kondycjonowania wody służą optymalizacji i zachowaniu trwałości Państwa urządzeń. Ze względu na czynniki ekonomiczne i ekologiczne staramy się ograniczyć do minimum wielkość wprowadzanej dawki preparatu.

Chemia wody - Przegląd produktów

Nasze produkty oddziaływujące na właściwości wody są bardzo różnorodne. Poniżej przedstawiamy ich rodzaje :

  • Produkty chroniące membrany przed osadzaniem się na nich osadów
  • Produkty uniemożliwiające tworzenie się kamienia kotłowego
  • Produkty do uzdatniania wody chłodniczej i technologicznej (stabilizatory twardości oraz inhibitory korozji)
  • Produkty chroniące przed korozją w urządzeniach grzewczych i wytwornicach pary
  • Roztwory czyszczące dla stali, żelaza i miedzi (wraz z inhibitorami)
  • Środki ochrony przed korozją i kamieniem dla systemów wody pitnej
  • Biocydy o szerokim spektrum działania dla wody chłodniczej
  • Wysoko skoncentrowane biocydy do obróbki wody dla celów techniki klimatyzacyjnej i przemysłowych urządzeń chłodniczych
  • Płynne roztwory chloro-tlenowe do dezynfekcji i utleniania

Zastosowania

Zaoszczędzony potencjał tworzy i jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo działania

Nasze doświadczenie w dziedzinie uzdatniania wody umożliwiło nam zebranie dużej liczby optymalnych sposobów postępowania. Dlatego dzisiaj możemy naszym Klientom zaoferować indywidualnie dopasowane urządzenia i metody działania. Dla naszych Klientów oznacza to więcej niż bezpieczeństwo i niezawodność działania przy wielokrotnym wykorzystywaniu wody oraz w obiegach cyrkulacyjnych i odzyskiwaniu wody. Dzięki temu powstaje zaoszczędzony potencjał przy równoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa.

Wytwornice pary

Na bezpieczeństwo pracy urządzenia do wytwarzania pary w pierwszej kolejności ma wpływ jakość użytkowej wody kotłowej. Oferujemy Państwu pakiet rozwiązań do kondycjonowania użytkowej wody kotłowej uwzględniający specyfikę Państwa urządzeń.

Czytaj więcej...

Obiegi wody chłodniczej

Koszty uzdatnienia i przygotowania wody chłodniczej dla dużych obiegów chłodniczych w przeważającej liczbie przypadków są nieporównywalnie małe w stosunku do oszczędności spowodowanych zmniejszeniem zużycia wody.

Czytaj więcej...

Procesy produkcyjne

W przemyśle i gospodarce stale wzrasta zapotrzebowanie na czystą wodę o bardzo wysokiej jakości.

Czytaj więcej...

Autoklawy

W zależności od warunków pracy jak również od typu autoklawu oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane rozwiązania w zakresie uzdatniania wody.

Czytaj więcej...

Technika basenowa

Od wielu lat technika basenowa należy do naszego programu produkcyjnego.

Czytaj więcej...

Nasi specjaliści bardzo chętnie pomogą Państwu wybrać odpowiedni preparat dla określonego zapotrzebowania.